דפנה-דנון-נושאים_0000_Vector-Smart-Object

ליווי ויעוץ שיווקי ועסקי לעסקים

R_0005_אורנה-שפטר

אורנה שפטר, עו”ד ומגשרת

דפנה ליוותה את מרכז ״גישור ועוד״ מתחילת התהוותו. סייעה בארגון הקונספט, גיבוש החזון, התמחור וכתיבת תכני האתר. זה מאתגר וכלל לא פשוט לעבוד מול 8 עו״ד שהם גם גשרים בו זמנית, ואם הצליחה בכך תצליח עם כל בעל עסק. ממליצים בחום על דפנה לליווי עסקים חדשים".

גל כהן לס

גל כהן לס - דיאטנית קלינית

מתוך הפייסבוק של דפנה דנון: "דפנה, את מלווה אותי כבר מס חודשים, ביחד אני בונות " חלום" ומתרגמות אותו למציאות. דפנה את מסייעת לי לבנות את האתר שלי שיהיה מדויק ושישקף את כל המוצרים והאפשרויות. במקביל מייעצת לי בכל מה שקשור לקידום העסק עם הרבה רעיונות. אני באה עם רעיון ואת מאפשרת לי לממש אותו. " קוסמת מודרנית", כך אני קוראת לך. ממליצה מכל הלב😃"

R_0006_אהוד-דרש-פרופיל

אהוד דרש - מטפל רגשי

מתוך הפייסבוק של דפנה דנון: "את תהליך הייעוץ העסקי עשיתי אצל דפנה. בהמון הקשבה, דיוק ותשומת לב דפנה הצליחה להבין מה הרצונות שלי מהעסק שלי, וביחד בנינו את התוכנית לאיך להגיע לשם. בתקופה הזאת בניתי אתר עם תכנים מדוייקים, התחלתי עבודת שיווק יעילה ויצרתי יעדים שהיו הרבה מעבר למה שציפיתי מההתחלה. הקליניקה כרגע מלאה ויש מקום להתחיל לחשוב על התפתחות עסקית נוספת. כל זה בזמן מאוד קצר. הליווי המדויק של דפנה היה חלק חשוב מהמקום שבו הקליניקה נמצאת עכשיו, ממליץ מאוד לכל בעל/ת עסק שרוצים להתניע את גלגלי החשיבה והיצירתיות ולהביא את העשייה שלהם למיצוי הפוטנציאל."

נעמי נייברג

נעמי נייברג מנחת הורים מחנכים ומחייכים

דפנה יקרה, ברצוני לומר לך תודה. שמחה כל כך שנפגשנו פניתי אליך בצומת מקצועית ובתקופה מבלבלת ואת מיד החזקת את היד, הרגעת, יצרת בהירות ועשית סדר. את אשת מקצוע מיוחדת, נדירה, נדיבה, קשובה, בעלת חשיבה רחבה ועם זאת ממוקדת כל מה שבעלי עסקים צריכים בימים של משבר ובימים של שגרה. תודה עליך!

סילביה לרנר דדון- מלווה אנשים בדרך לשינוי והגשמה בקריירה ובכלל

סילביה לרנר דדון- מלווה אנשים בדרך לשינוי והגשמה בקריירה ובכלל

מתוך הפייסבוק של דפנה דנון: "הגעתי לדפנה כדי להקים את הקליניקה שרציתי, המעבר משכירה לעצמאית מצריך לא מעט כוחות ואומץ ודפנה עזרה לי מאד בחשיפה הראשונית, ביציאה לאור, ליוותה אותי באופן מקצועי, ענייני, ואישי גם יחד. עם המון סבלנות, רוגע ובטחון, המון טיפים, כלים וחיבור לאנשי מקצוע טובים נוספים. ממליצה בחום. תודה רבה דפנה יקרה על הכל!"

טל זיו תרגום ועריכת לשון - צרפתית, אנגלית, עברית

טל זיו - שירותי תרגום ועריכת לשון

מתוך הפייסבוק של דפנה דנון: "את דפנה הכרתי בעקבות רצוני לקדם את העיסוק שלי (תרגום ועריכת לשון) במדיה הדיגיטלית ולקבל ייעוץ עסקי לשיווק נכון ברשתות החברתיות (צעד שעד אז לא העזתי לעשות). כיועצת עסקית, דפנה לוותה אותי בתהליך במקצועיות, בנועם ובסבלנות. היא הראתה לי את כל היתרונות הגלומים בצעד זה, הפיגה את חששותיי ועודדה אותי להעז ולהתקדם. בזכותה גם נחשפתי למקורות ידע חדשים והתוודעתי לאנשי מקצוע מעולים שלקחו חלק בתהליך. אני אסירת תודה לך דפנה וממליצה עלייך בפה מלא!"

ויקי רובין - שירותי משרד במיקור חוץ

ויקי רובין- שירותי משרד במיקור חוץ

מתוך הפייסבוק של דפנה דנון: "התחלתי תהליך של הקמת עסק מול דפנה. היא ליוותה אותי וקידמה אותי צעד צעד בצורה מקצועית, סבלנית ונעימה! ההרגשה עם דפנה זה כאילו העסק שלך הוא הבייבי שלה גם! ממש עושה מעל מעבר! ממליצה בחום!"

ניר בבאג'אני- נדלניר השקעות נדל"ן בארה"ב

ניר בבאג'אני - נדלניר
השקעות נדל"ן בארה"ב

מתוך הפייסבוק של דפנה דנון: "דפנה ייעצה לי בפיתוח עסקי לחברה שייסדתי לליווי השקעות נדל"ן בארה"ב . מצאתי בתהליך עם דפנה ערך גבוה. מעבר ליכולות והכישורים שלה היא אכפתית להצלחה שלך. היא יודעת למקד ולעזור לך לפרוץ מרעיון ליישום דרך כל מה שצריך בדרך. שיטה, קשרים, מנטלי או כל דבר אחר. תודה דפנה!"

מיכיז מיכל פורת

מיכל פורת קונדיטורית ועוגות מעוצבות לארועים

דפנה היקרה, תודה רבה על ליווי עסקי, השקעה, איכפתיות, עצות מוצלחות, רעיונות חדשים וכלים שעזרו לי להתקדם. שמחתי לעבוד איתך ואני ממליצה עליך בחום!

Tomer Mizrachi- interior design studio עיצוב פנים

תומר מזרחי- עיצוב פנים

מתוך דף הפייסבוק של דפנה דנון: "דפנה, מודה לך על ליווי עיסקי מקצועי אשר הותאם בדיוק בשבילי. לימדת אותי להוביל את העסק ביד רמה, לנצח עליו ולהוביל אותו למקומות הרבה יותר טובים בעזרת מטרות ויעדים. בנינו יחד לוז חודשי ממוקד, דפי נחיתה, הצעות מחיר ועוד הרבה. כל זה עם המון תמיכה הכלה והקשבה. תודה רבה על תקופה נפלאה ממליץ בחום!"

ליאת הופמן - מנחה אישית וקבוצתית במחצית השנייה של החיים

ליאת הופמן- מנחה אישית וקבוצתית במחצית השניה של החיים

מתוך הפייסבוק של דפנה דנון: "הגעתי לדפנה ליעוץ עסקי דרך מעוף, עבדנו יחד על מיתוג, פייסבוק עסקי ופלייר. דפנה מקצועית, תומכת, תקתקנית ונעימה, היה כיף לעבוד איתה. מומלצת בחום!'

אנמרי דיאמנט - מנדלות

אנמרי דיאמנט- סדנאות מנדלה

"דפנה נתנה לי מיקוד לעסק ועסקנו בהרבה תחומים שלבד לא הייתי נוגעת בהם. יצרנו שני פליירים חדשים,טיפלנו בפסבוק העסקי וקיבלתי כלים איך לקדם אותו. פתחנו ערוצים שיווקיים חדשים, למדתי להכין דף נחיתה לפעילויות שלי. כבר יש לי כלים איך לנהל את ההכנסות והוצאות שלי ועוד, ועוד. דפנה יצרה שיתוף פעולה ביני ובין סטודיו לציור שנמצא בתל אביב ובעייני יש לזה ערך רב על מנת לקדם את סדנאות ציורי המנדלה שלי. חשוב לציין שאצל דפנה הכל מתנהל בסבלנות, ברוגע ובהקשבה ללקוח. ממליצה לכולם!"

ייעוץ תעסוקתי

שינוי ומעברי קריירה

אייל- ת"א- הסבה ממנהל מכירות להוראה

דפנה, הגעתי אליך בגיל 47, באמצע קריירה מצליחה כמנהל מכירות. הרגשתי שחוק, והרגשתי שאני רוצה שינוי. התלבטתי בין כמה תחומים. ביניהם תחום ההוראה. בתהליך הליווי בחנו את הכישורים, נטיות, חוזקות שלי, חלומות, הנחת אותי כיצד למצוא אנשים שעוסקים בתחום על מנת להתייעץ איתם. עשיתי מחקר מעמיק של התחום, ואחרי המחקר החלטתי באופן הדרגתי להפחית את אחוזי המשרה שלי ולהתחיל ללמוד בתוכנית הסבה להוראה. עודדת אותי והאמנת בי, הראת לי באופטימיות רבה שהדבר אפשרי, גם כשעלו בי חששות. תודה על הקשיבות , ההכלה וההכוונה הטובה. עזרת לי לעשות שינוי מאוד גדול בחיים. אייל"

רחל- נתניה- מציאת עבודה בגיל 62

"פוטרתי אחרי שנים רבות בחברת טבע. בתפקיד יחודי בתחום האדמינסטרטיבי. דפנה עזרת לי מאוד בכל הנושא של איך מחפשים עבודה בעידן המודרני, דבר שלא עשיתי 30 שנה, איך לכתוב קו"ח, פרופיל לינקדאין, הכנה לראיונות עבודה, והכי חשוב, היית אופטימית שאני אמצע עבודה. גם בגילי. החזקת אותי גם כשאני הייתי פסימית. ובסוף מצאתי עבודה, קרוב לבית, באדמינסטרציה, ועוד בתקופת הקורונה! מודה לך מאוד מקרב לב☺. בלעדייך זה לא היה קורה.."

יובל יערי- הסבה ממהנדס ב- HP להנדימן עצמאי

מתוך הפייסבוק של דפנה דנון: "פתחתי עסק חדש: חשמלאי והנדימן ברחובות והסביבה. דפנה בדרכה הנעימה, עזרה וליוותה את התהליך עם המון רעיונות חדשים בנושאים שונים כמו ניהול העסק, תמחור, פרסום ושווק בערוצים שונים. ממליץ לכולם להיעזר בדפנה: עסקים בתחילת דרכם וגם ותיקים. אני כבר רואה תוצאות מבורכות! תודה דפנה."

אסתר הראל- משכירה בתחום מש"א בחברת "טבע" לעסק עצמאי

מתוך הפייסבוק של דפנה דנון: "דפנה ליוותה אותי צעד אחר צעד בהקמת העסק החדש שלי ,מבניית השירותים, תמחורם, ליווי במיתוג העסק החדש שלי, הצעות מחיר,הצגה עצמית, בניית עמוד פייסבוק, פליירים וכו'. ליווי מקצועי ענייני וממוקד באווירה של למידה וחברות גם יחד ולבסוף תוצאה נפלאה. ממליצה בחום לכל מי שזקוק לליווי בהקמה של עסק או עסק קיים."

שי- מציאת עבודה

"עבדתי כמהנדס תעו"ן בחברת תרופות בינלאומית, חיפשתי עבודה, עזרת לי בכל מה שקשור ללהבין איזה סוג תפקידים מתאים לי לחפש, איך מחפשים עבודה, איך משתמשים בלינקדאין לחיפוש עבודה, הכנה לראיון עבודה, ובהתלבטויות שהיו לי לגבי המו"מ בחברות שונות. בסוף סגרתי על עבודה שאני מרוצה בה, תודה דפנה, על יעוץ מסור, אכפתי וסובלני!"

אודי - גדרה

"הגעתי אליך בגיל 41, באמצע קריירה שכללה תפקידים בכירים בתחום המכירות. התלבטתי אם מתאים לי לפתוח עסק עצמאי, והאם להמשיך בתחום המכירות (שהרגשתי שאני לא מתחבר אליו יותר). במסגרת התהליך שעברתי אצלך- הגענו למסקנה שלא מתאים לי לפתוח עסק עצמאי, ומתאים לי יותר תפקידים כשכיר בארגונים גדולים בתחום ניהול שירות לקוחות או תפקידי ניהול ומטה. רוצה להודות לך על הליווי המסור והמקצועי".